بخش تعميرات هواپيما شركت فارسكو پيشرو در ارائه خدمات تعميراتی می باشد

تعميرات هواپیما

ما متعهد به رعایت بالاترین کیفیت و ایمنی با رعایت دستورالعمل‌های بین‌المللی و مقررات هواپیمایی کشور هستیم و همواره برای بهبود و افزایش بهره‌وری و کاهش زمان و هزینه تلاش نموده‌ایم.

تلاش‌های ما در جهت تحول در صنعت هواپیمایی و اشتغال، توسعه اقتصادی و اجتماعی و افزایش سطح رفاه عمومی در سطح کشور ایران صورت پذیرفته است و تلاش نمودیم تا با حفظ سرمایه‌های انسانی و بهره‌گیری از خلاقیت و نوآوری نیروهای باانگیزه و جوان و استفاده از تجربیات ارزشمند و ذی‌قیمت پیش‌کسوتان، نام شرکت فارس کوه را در منطقه جنوب غربی آسیا سرافراز نماییم.

دارا بودن بزرگترین آشیانه کشور با مساحتی بالغ بر 54.000متر مربع که امکان قرارگیری 4 فروند هواپیمای پهن پیکر 747، 2 فروند هواپیمای ایرباس 300 و 8 فروند هواپیمای MD به طور همزمان در داخل آشیانه را برای ما فراهم کرده است.

قرارگیری در مجاورت اصلی ترین فرودگاه پایتخت این توانایی را برای ما ایجاد کرده که با استفاده از امکانات بروزی که در اختیار داریم به همراه 400 پرسنل فعال ، خدماتی سریع و قابل اطمینان به مشتریان خود ارائه دهیم.

باتوجه به اخذ مجوزهای بین المللی EASA، دامنه فعالیت شرکت فارسکو روز به روز درحال گسترده تر شدن است و هدف گذاری نهایی ما تبدیل شدن به یکی از قطب های منطقه است . با این رویکرد شرکت فارسکو با نشان دادن توانمندی های خود در زمینه تعمیرات هواپیما موفق به اخذ مجوزهای تعمیراتی متعدد از سازمان هواپیمایی کشوری شامل چک های دوره ای C.A.D بر روی تایپ های مختلف هواپیماهای موجود در ایرلاینهای کشور شده است.

مجوزهای اخذ شده جهت انجام تعمیرات بر روی هواپیماهای ذیل:

Certificates

Airbus 300

Airbus310

Boeing 747

Boeing MD-80 Series

Boeing 737

Fokker 100

Fokker 50

شایان ذکر است خدمات قابل ارائه شرکت فارسکو محدود به خدمات قابل انجام در آشیانه شرکت نبوده و به لطف مجوزهایاخذ شده این امکان را برای مشتریان خود فراهم ساخته ایم تا مطابق با نیازهای آنها برخی از خدمات تعمیراتی در محل اعلامی مشتری انجام پذیرد.

قراردادهای بین المللی اخذ شده:

A-CHECK

C-CHECK

D-CHECK

LANDING GEAR CHECK

AD/SB ACCOMPLISHMENT

AIRCRAFT JACK-UP / JACK DOWN

LANDING GEAR OPERATION

AIRCRAFT SERVICING

REMOVAL/INSTALLATION OF HYDRAULIC COMPONENTS

تعميرات موتور
NDT